KONST / Oljemålningar / Litografi 14556301
nr 1455 6301
Litografi
signerad Callo. Signerad, numrerad 15/15, daterad 68, "Småland". Bildmått: 22x21, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:25:54
20/3 10:21:32